Bredase Bowling Vereniging

bowlen in competitieverband

Zoek op deze site

Waar bowlen wij

Bowling- & Partycentrum Breda
Nassausingel 28
4811 DG Breda
076 - 5218452 

Lid worden?

Kijk op deze pagina!

Privacyverklaring BBV

Bowling & Partycentrum Breda is geopend om te bowlen – horeca gedeelte is gesloten tot nader bericht

 

Omdat de besmettingen landelijk weer flink zijn toegenomen heeft het kabinet besloten dat m.i.v. woensdag 14 oktober na 22:00u de horeca voor 4 weken haar deuren moet sluiten.

 

Met een evaluatiemoment over 2 weken.

 

Het organiseren van wedstrijden voor spelers boven de 18 is op dit moment NIET toegestaan met als direct gevolg dat alle bowlingactiviteiten georganiseerd door de Bredase Bowling Vereniging voor spelers boven de 18 zijn afgelast tot nader bericht.

 

Veilig Bowlen – dit zijn de regels:

 

  1. Bij verkoudheids- en griepklachten blijf je thuis en laat je je z.s.m. testen
  2. Krijg je klachten tijdens het bowlen ga dan direct naar huis
  3. Betreed de bowling aan de voorzijde, desinfecteer je handen en ga op afstand zitten aan een tafeltje tot je naar de banen kunt.
  4. Betaal het leaguegeld voor je gehele team aan de counter en neem het scoreformulier in ontvangst
  5. Wacht op het teken vanachter de counter dat aangeeft dat je naar de banen kunt
  6. Houd zoveel mogelijk afstand in de spelersruimte, als je niet aan de beurt bent ga je zitten
  7. Raak elkaar niet aan, dus ook geen strikes en spares doorgeven
  8. Blijf in de spelersruimte en houd het looppad achterin vrij voor het bedienend personeel
  9. Als je klaar bent met bowlen pak dan meteen je spullen in en maak de baan z.s.m. vrij zodat de spelersruimte gedesinfecteerd kan worden
  10. Daarna ga je weer zitten aan een tafeltje – in de horeca mag je niet staan – op ruime afstand van elkaar.
  11. De bowling verlaat je aan de zijkant … bedankt voor de medewerking!

Woensdag Avond Trio League

1983 – 2014
   
Eindstanden 
   
1983-1984   individuele winnaar
1.A la Paeng    
2.WB Leppens   dames : Jeanne Voesenek
3.V.M.C.    
4.Pin Down   heren: John Hoosemans
5.Knudde    
6.Awa-giants    
     
1984-1985    
1.WB Leppens   individuele winnaar
2.Prodentjes    
3.V.M.C.   dames: Jeanne Voesenek
4.Gast Inn    
5.Stoters’68   heren: Paul Wermenbol
6.Awa-giants    
7.Pin Down    
8.Tikkie Terug    
9.Klein begonnen    
10.Knudde    
     
1985-1986    
1.A.S.T.A.   individuele winnaar
2.P.A.R.I.A.    
3.Stoters’68   dames: Sylvia Hayles
4.Gast Inn    
5.Alley Cats   heren: Andre van Gurp
6.V.M.C.    
7.Pin Down    
8.B.T.    
9.Hotspurs    
10.No Hopers    
11.Awa-giants    
12.Tikkie Terug    
     
1986-1987    
1.Gast Inn   individuele winnaar
2.A.S.T.E.R.    
3.Sparrows   dames: Marijke Huisman
4.Alley Cats    
5.Hotspurs   heren: Alex van Vliet
6.K.A.I.J.A.K.    
7.V.M.C.    
8.A.M.C.    
9.No Hopers    
10.M.A.C.K.    
11.Awa-giants    
12.Tikkie Terug    
     
1987-1988    
1.Alley Cats   individuele winnaar
2.Bowling Breda    
3.Mar-S   dames: Marijke Huisman
4.A.S.T.E.R.    
5.Potkan   heren: Andre van Gurp
6.Sparrows    
7.K.A.I.J.A.K.    
8.M.A.C.K.    
9.Awa-giants    
10.Hotspurs    
11.Tikkie Vooruit    
12.Uitdagers    
     
1988-1989    
1.Alley Cats   individuele winnaar
2.Mar-S    
3.N.Z.M.S.   dames: Farida Pascoal
4.Furure Clan    
5.J.E.A.C.   heren: Andre van Gurp
6.Stoters’68    
7.Bourbon    
8.Sparrows    
9.Hotspurs    
10.J.A.L.C.    
11.Bredak    
12.Uitdagers    
     
1989-1990    
1.Mar-S   individuele winnaar
2.N.Z.M.S.    
3.Alley Cats   dames: Ton Texier
4.Peacock    
5.Charlie’s   heren: Alex van Vliet
6.Bourbon    
7.Bital    
8.Hallo    
9.Stoters’68    
10.Hotspurs    
11.Molens    
12.Uitdagers    
     
1990-1991    
1.Pinwins   individuele winnaar
2.N.Z.M.S.    
3.Bourbon   dames:Marian Koreman
4.Charlie’s    
5.Alley Cats   heren: Hermann Otto Israel
6.Butal    
7.Hotspurs    
8.Hallo    
9.Codas    
10.Stoters’68    
11.Molens    
12.D.W.B.N.    
13.Uitdagers    
     
1991-1992    
1.Bourbon   individuele winnaar
2.Charlie’s    
3.Pinwins   dames:Farida Pascoal
4.N.Z.M.S.    
5.Alley Cats   heren: Charley Blom
6.Amazing Rhino’s    
7.Molens    
8.Stoters’68    
9.Uitdagers    
10.Buynsters    
11.Hotspurs    
12.Codas    
13.Bital    
     
1992-1993    
1.Pinwins   individuele winnaar
2.Molens    
3.N.Z.M.S.   dames: Farida Pascoal
4.Amazing Rhino’s    
5.Charlie’s S.C.   heren: Christ Dielissen
6.Alley Cats    
7.foto Coenen    
8.Bourbon    
9.Stoters’68    
10.Klussers    
11.Hotspurs    
12.Codas    
13.Uitdagers    
     
1993-1994    
1.Charlie’s Snooker Clan   individuele winnaar
2.Pinwins    
3.Alley Cats   dames:Marian Koreman
4.N.Z.M.S.    
5.Stoters’68   heren: Alex van Vliet
6.Molens    
7.Bourbon    
8.foto Coenen    
9.Hotspurs    
10.Outlaws    
11.Klussers    
12.Codas    
13.Teamwork Panda’s    
     
1994-1995    
1.Charlie’s Clan   individuele winnaar
2.Pinwins    
3.N.Z.M.S.v.d.Horst   dames: Marian Koreman
4.Alley Cats    
5.foto Coenen   heren:Alex van Vliet
6.Hotspurs    
7.Bourbon    
8.Stoters’68    
9.Outlaws    
10.Codas    
11.Stoten’94    
12.Klussers    
     
1995-1996    
1.N.Z.M.S.v.d.Horst   individuele winnaar
2.For your eyes only    
3.Bourbon   dames:Marian Koreman
4.Mayday    
5.Stoters’68   heren: Alex van Vliet
6.Codas    
7.Hotspurs    
8.Pinwins    
9.foto Coenen    
10.Stoten’94    
11.One More    
12.Tobbers    
     
1996-1997    
1.N.Z.M.S.v.d.Horst   individuele winnaar
2.For your eyes only    
3.Bourbon   dames: Marian Koreman
4.Stoters’68    
5.Codas   heren:John van Gils
6.Mayday    
7.Pinwins    
8.Franciscaners    
9.Ad Reniers S.S.    
10.Stoten’94    
11.D.Z.W.D.    
     
1997-1998    
1.Bourbon   individuele winnaar
2.Four your eyes only    
3.Stoters’68   dames:Wilma van Valkenburg
4.Pinwins    
5.Codas   heren:Alex van Vliet
6.Ad Reniers S.S.    
7.Franciscaners    
8.Voltreffers    
9.Starters    
10.Starters-2    
     
1998-1999    
1.For your eyes only   individuele winnaar
2.Bourbon    
3.Pinwins   dames:Annette de Jongh
4.Stoters’68    
5.Franciscaners   heren:Christ van de Lindeloof
6.Codas    
7.Spa met citroen    
8.Lucky Strike    
9.Hallo    
10.Tuinzigt    
     
     
1999-2000    
1.Bourbon   individuele winnaar
2.Clerx Sport    
3.Stoters’68   dames: Annette de Jongh
4.Codas    
5.Paulusse   heren:Ad Kuijpers
6.Pinwins    
7.Franciscaners    
8.de Senielen    
9.Die Ene Nog    
10.We Strike Back    
11.Pin Ball Wizzard    
12.A.S.C.    
     
2000-2001    
1.Bourbon   individuele winnaar
2.Clerx Sport Breda    
3.Codas   dames: Marian Koreman
4.Paulusse    
5.Stoters’68   heren: Christ van de Lindeloof
6.Pinwins    
7.Franciscaners    
8.Pin Ball Wizzard    
9.Team Springbocks    
10.Die Ene Nog    
11.A.S.C.    
     
2001-2002    
1.Bourbon   individuele winnaar
2.Dionex    
3.Franciscaners   dames:Lenie van Dongen
4.Codas    
5.La Boheme   heren:Christ van de Lindeloof
6.Stoters’68    
7.Pinwins    
8.Simply the Best    
9.Splitting Image    
     
2002-2003    
1.Dionex   individuele winnaar
2.La Boheme    
3.Franciscaners   dames: Lenie van Dongen
4.Codas    
5.Stoters’68   heren:Rene van Vliet
6.Pinwins    
7.Splitting Image    
     
2003-2004    
1.Franciscaners   individuele winnaar
2.Pinwins I    
3.Codas   dames: Jolanda Damen
4.Stoters’68    
5.Pinwins II   heren: Rene van Vliet
6.Middle Age    
     
2004-2005    
1.Pinwins I   individuele winnaar
2.Pinwins II    
3.Franciscaners   dames: Jolanda Damen
4.Stoters’68    
5.Pinction   heren:Marco Voesenek
6.Codas    
7.the Internationals    
8.T.Z.N.    
     
2005-2006    
1.Budha’s Revenge   individuele winnaar
2.All In    
3.Pinaction   dames:Annette de Jongh
4.Internationals    
5.Stoters’68   heren: Michael Brands
6.Franciscaners    
7.Brambles    
8.the Runners    
     
2006-2007    
1.All In   individuele winnaar
2.Lindeloof    
3.Pinaction   dames: Annette de Jongh
4.Franciscaners    
5.Strike IJzers   heren: Rene van Vliet
6.Brambles    
7.Stoters’68    
8.Apres-Ski Lama’s    
     
2007-2008    
1.All In   individuele winnaar
2.Strike IJzers II    
3.Franciscaners   dames: Robin van Meer
4.Stoters’68    
5.Strike IJzers I   heren: Rene van Vliet
6.Pinaction    
7.Brambles    
8.Gewoon Gooiuh    
     
2008-2009    
1.All In   individuele winnaar
2.Pink Panther    
3.Stoters’68   dames: Tosca van Valkenburg
4.Brambles    
5.Strike IJzers II   heren: Rene van Vliet
6.Franciscaners    
7.Gewoon Gooiuh    
8.Strike IJzers I    
     
2009-2010    
1.All In   individuele winnaar
2.Brambles    
3.Strike IJzers   dames: Tosca van Valkenburg
4.Stoters’68    
5.Pink Panther   heren: Rene van Vliet
6.WRDG-team    
7.Pinfall 4 All    
8.Franciscaners    
     
2010-2011    
1.Goldstrikes   individuele winnaar
2.Brambles    
3.Big Four   dames: Addy Kuijpers
4.Pink Panther    
5.Stoters’68   heren ; Ad Kuijpers
6.Jippiejajee    
7.Pinfall 4 All    
8.Franciscaners    
     
2011-2012    
1.Strikeforce   individuele winnaar
2.Laminaatwarenhuis    
3.T.Z.N.   dames:Nicole Kuijpers
4.Brambles    
5.Stoters’68   heren:Jacques Bogaarts
6.Pink Panther    
7.Pinfall 4 All    
8.Donnay    
9.MB Consultancy    
10.Wild Boys    
11.Franciscaners    
12.Big Four    
     
2012-2013    
1.Strikeforce   individuele winnaar
2.Pinfall 4 All    
3.Cornelis BC   dames: Ellen Sommers
4.Jesta    
5.Wild Boys   heren: Johan van der Heijden
6.Bowl.Serv.v.Oers    
7.Laminaatwarenhuis    
8.Brambles    
9.Stoters’68    
     
2013-2014    
1.Strikeforce   individuele winnaar
2.Stoters’68    
3.Wild Boys   dames : Ellen Sommers
4.Jesta    
5.Cornelis BC   heren: Johan van der Heijden
6.Brambles    
7.Pinfall 4 All    
Copyright © 2010-2020 Bredase Bowling Vereniging.