Bredase Kampioenschappen Bowlen 2024

 

70 spelers hebben zich al ingeschreven:

 

Bijgewerkt t/m zondag 25 februari 2024:

Dubbelseries:

Dubbels:

 
     

Serie 2 .. maandag 11 maart 2024

14

 

Serie 4 .. dinsdag 12 maart 2024

8

 

Serie 6 .. woensdag 13 maart 2024

13

 
 

35

 
     
     

Singleseries:

Spelers:

 
     

Serie 1 .. maandag 11 maart 2024

15

VOL

Serie 3 .. dinsdag 12 maart 2024

14

VOL

Serie 5 .. woensdag 13 maart 2024

15

VOL

Serie 7 .. donderdag 14 maart 2024

11

 

Serie 8 .. zaterdag 16 maart 2024

15

VOL
 

70

 

 

Inschrijfformulier en schema.

 

Woensdag Avond Trio League

1983 – 2014
   
Eindstanden 
   
1983-1984   individuele winnaar
1.A la Paeng    
2.WB Leppens   dames : Jeanne Voesenek
3.V.M.C.    
4.Pin Down   heren: John Hoosemans
5.Knudde    
6.Awa-giants    
     
1984-1985    
1.WB Leppens   individuele winnaar
2.Prodentjes    
3.V.M.C.   dames: Jeanne Voesenek
4.Gast Inn    
5.Stoters’68   heren: Paul Wermenbol
6.Awa-giants    
7.Pin Down    
8.Tikkie Terug    
9.Klein begonnen    
10.Knudde    
     
1985-1986    
1.A.S.T.A.   individuele winnaar
2.P.A.R.I.A.    
3.Stoters’68   dames: Sylvia Hayles
4.Gast Inn    
5.Alley Cats   heren: Andre van Gurp
6.V.M.C.    
7.Pin Down    
8.B.T.    
9.Hotspurs    
10.No Hopers    
11.Awa-giants    
12.Tikkie Terug    
     
1986-1987    
1.Gast Inn   individuele winnaar
2.A.S.T.E.R.    
3.Sparrows   dames: Marijke Huisman
4.Alley Cats    
5.Hotspurs   heren: Alex van Vliet
6.K.A.I.J.A.K.    
7.V.M.C.    
8.A.M.C.    
9.No Hopers    
10.M.A.C.K.    
11.Awa-giants    
12.Tikkie Terug    
     
1987-1988    
1.Alley Cats   individuele winnaar
2.Bowling Breda    
3.Mar-S   dames: Marijke Huisman
4.A.S.T.E.R.    
5.Potkan   heren: Andre van Gurp
6.Sparrows    
7.K.A.I.J.A.K.    
8.M.A.C.K.    
9.Awa-giants    
10.Hotspurs    
11.Tikkie Vooruit    
12.Uitdagers    
     
1988-1989    
1.Alley Cats   individuele winnaar
2.Mar-S    
3.N.Z.M.S.   dames: Farida Pascoal
4.Furure Clan    
5.J.E.A.C.   heren: Andre van Gurp
6.Stoters’68    
7.Bourbon    
8.Sparrows    
9.Hotspurs    
10.J.A.L.C.    
11.Bredak    
12.Uitdagers    
     
1989-1990    
1.Mar-S   individuele winnaar
2.N.Z.M.S.    
3.Alley Cats   dames: Ton Texier
4.Peacock    
5.Charlie’s   heren: Alex van Vliet
6.Bourbon    
7.Bital    
8.Hallo    
9.Stoters’68    
10.Hotspurs    
11.Molens    
12.Uitdagers    
     
1990-1991    
1.Pinwins   individuele winnaar
2.N.Z.M.S.    
3.Bourbon   dames:Marian Koreman
4.Charlie’s    
5.Alley Cats   heren: Hermann Otto Israel
6.Butal    
7.Hotspurs    
8.Hallo    
9.Codas    
10.Stoters’68    
11.Molens    
12.D.W.B.N.    
13.Uitdagers    
     
1991-1992    
1.Bourbon   individuele winnaar
2.Charlie’s    
3.Pinwins   dames:Farida Pascoal
4.N.Z.M.S.    
5.Alley Cats   heren: Charley Blom
6.Amazing Rhino’s    
7.Molens    
8.Stoters’68    
9.Uitdagers    
10.Buynsters    
11.Hotspurs    
12.Codas    
13.Bital    
     
1992-1993    
1.Pinwins   individuele winnaar
2.Molens    
3.N.Z.M.S.   dames: Farida Pascoal
4.Amazing Rhino’s    
5.Charlie’s S.C.   heren: Christ Dielissen
6.Alley Cats    
7.foto Coenen    
8.Bourbon    
9.Stoters’68    
10.Klussers    
11.Hotspurs    
12.Codas    
13.Uitdagers    
     
1993-1994    
1.Charlie’s Snooker Clan   individuele winnaar
2.Pinwins    
3.Alley Cats   dames:Marian Koreman
4.N.Z.M.S.    
5.Stoters’68   heren: Alex van Vliet
6.Molens    
7.Bourbon    
8.foto Coenen    
9.Hotspurs    
10.Outlaws    
11.Klussers    
12.Codas    
13.Teamwork Panda’s    
     
1994-1995    
1.Charlie’s Clan   individuele winnaar
2.Pinwins    
3.N.Z.M.S.v.d.Horst   dames: Marian Koreman
4.Alley Cats    
5.foto Coenen   heren:Alex van Vliet
6.Hotspurs    
7.Bourbon    
8.Stoters’68    
9.Outlaws    
10.Codas    
11.Stoten’94    
12.Klussers    
     
1995-1996    
1.N.Z.M.S.v.d.Horst   individuele winnaar
2.For your eyes only    
3.Bourbon   dames:Marian Koreman
4.Mayday    
5.Stoters’68   heren: Alex van Vliet
6.Codas    
7.Hotspurs    
8.Pinwins    
9.foto Coenen    
10.Stoten’94    
11.One More    
12.Tobbers    
     
1996-1997    
1.N.Z.M.S.v.d.Horst   individuele winnaar
2.For your eyes only    
3.Bourbon   dames: Marian Koreman
4.Stoters’68    
5.Codas   heren:John van Gils
6.Mayday    
7.Pinwins    
8.Franciscaners    
9.Ad Reniers S.S.    
10.Stoten’94    
11.D.Z.W.D.    
     
1997-1998    
1.Bourbon   individuele winnaar
2.Four your eyes only    
3.Stoters’68   dames:Wilma van Valkenburg
4.Pinwins    
5.Codas   heren:Alex van Vliet
6.Ad Reniers S.S.    
7.Franciscaners    
8.Voltreffers    
9.Starters    
10.Starters-2    
     
1998-1999    
1.For your eyes only   individuele winnaar
2.Bourbon    
3.Pinwins   dames:Annette de Jongh
4.Stoters’68    
5.Franciscaners   heren:Christ van de Lindeloof
6.Codas    
7.Spa met citroen    
8.Lucky Strike    
9.Hallo    
10.Tuinzigt    
     
     
1999-2000    
1.Bourbon   individuele winnaar
2.Clerx Sport    
3.Stoters’68   dames: Annette de Jongh
4.Codas    
5.Paulusse   heren:Ad Kuijpers
6.Pinwins    
7.Franciscaners    
8.de Senielen    
9.Die Ene Nog    
10.We Strike Back    
11.Pin Ball Wizzard    
12.A.S.C.    
     
2000-2001    
1.Bourbon   individuele winnaar
2.Clerx Sport Breda    
3.Codas   dames: Marian Koreman
4.Paulusse    
5.Stoters’68   heren: Christ van de Lindeloof
6.Pinwins    
7.Franciscaners    
8.Pin Ball Wizzard    
9.Team Springbocks    
10.Die Ene Nog    
11.A.S.C.    
     
2001-2002    
1.Bourbon   individuele winnaar
2.Dionex    
3.Franciscaners   dames:Lenie van Dongen
4.Codas    
5.La Boheme   heren:Christ van de Lindeloof
6.Stoters’68    
7.Pinwins    
8.Simply the Best    
9.Splitting Image    
     
2002-2003    
1.Dionex   individuele winnaar
2.La Boheme    
3.Franciscaners   dames: Lenie van Dongen
4.Codas    
5.Stoters’68   heren:Rene van Vliet
6.Pinwins    
7.Splitting Image    
     
2003-2004    
1.Franciscaners   individuele winnaar
2.Pinwins I    
3.Codas   dames: Jolanda Damen
4.Stoters’68    
5.Pinwins II   heren: Rene van Vliet
6.Middle Age    
     
2004-2005    
1.Pinwins I   individuele winnaar
2.Pinwins II    
3.Franciscaners   dames: Jolanda Damen
4.Stoters’68    
5.Pinction   heren:Marco Voesenek
6.Codas    
7.the Internationals    
8.T.Z.N.    
     
2005-2006    
1.Budha’s Revenge   individuele winnaar
2.All In    
3.Pinaction   dames:Annette de Jongh
4.Internationals    
5.Stoters’68   heren: Michael Brands
6.Franciscaners    
7.Brambles    
8.the Runners    
     
2006-2007    
1.All In   individuele winnaar
2.Lindeloof    
3.Pinaction   dames: Annette de Jongh
4.Franciscaners    
5.Strike IJzers   heren: Rene van Vliet
6.Brambles    
7.Stoters’68    
8.Apres-Ski Lama’s    
     
2007-2008    
1.All In   individuele winnaar
2.Strike IJzers II    
3.Franciscaners   dames: Robin van Meer
4.Stoters’68    
5.Strike IJzers I   heren: Rene van Vliet
6.Pinaction    
7.Brambles    
8.Gewoon Gooiuh    
     
2008-2009    
1.All In   individuele winnaar
2.Pink Panther    
3.Stoters’68   dames: Tosca van Valkenburg
4.Brambles    
5.Strike IJzers II   heren: Rene van Vliet
6.Franciscaners    
7.Gewoon Gooiuh    
8.Strike IJzers I    
     
2009-2010    
1.All In   individuele winnaar
2.Brambles    
3.Strike IJzers   dames: Tosca van Valkenburg
4.Stoters’68    
5.Pink Panther   heren: Rene van Vliet
6.WRDG-team    
7.Pinfall 4 All    
8.Franciscaners    
     
2010-2011    
1.Goldstrikes   individuele winnaar
2.Brambles    
3.Big Four   dames: Addy Kuijpers
4.Pink Panther    
5.Stoters’68   heren ; Ad Kuijpers
6.Jippiejajee    
7.Pinfall 4 All    
8.Franciscaners    
     
2011-2012    
1.Strikeforce   individuele winnaar
2.Laminaatwarenhuis    
3.T.Z.N.   dames:Nicole Kuijpers
4.Brambles    
5.Stoters’68   heren:Jacques Bogaarts
6.Pink Panther    
7.Pinfall 4 All    
8.Donnay    
9.MB Consultancy    
10.Wild Boys    
11.Franciscaners    
12.Big Four    
     
2012-2013    
1.Strikeforce   individuele winnaar
2.Pinfall 4 All    
3.Cornelis BC   dames: Ellen Sommers
4.Jesta    
5.Wild Boys   heren: Johan van der Heijden
6.Bowl.Serv.v.Oers    
7.Laminaatwarenhuis    
8.Brambles    
9.Stoters’68    
     
2013-2014    
1.Strikeforce   individuele winnaar
2.Stoters’68    
3.Wild Boys   dames : Ellen Sommers
4.Jesta    
5.Cornelis BC   heren: Johan van der Heijden
6.Brambles    
7.Pinfall 4 All